Hakkımızda

Hakkımızda

"1991 yılından beri araç üstyapımı ve karoseri sektöründe yer alan Özdemir Karoser, yeni hizmet alanları ve yeni marka yüzü olan MOTOKASS ile gücüne güç katıyor" GÜZEL İŞLERİN HİÇBİRİ TEK BAŞINA BAŞARILAMAZ GELİN BİRLİKTE ARACINIZA GÜVENLE DEĞER KAZANDIRALIM...

 

Araç fabrikalarında üretimi yapılan tamamlanmış veya tamamlanmamış araçlar her zaman kullanım amacına yönelik ihtiyaçlarınızı karşılayamamaktadır.Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını bu doğrultuda gerek karoseri, gerek kasa ve gerekse araç üst yapım olarak firmamız karşılamaktadır.Başarımızda, kamu ve özel sektördeki tecrübelerimizin rol oynaması yanı sıra uzman yönetim kadromuz, tecrübeli çalışanlarımız, güncel teknolojiyi kullanmamız, girişimci ruhumuz, güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmetimiz de rol oynamaktadır. Tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyor ve duyacağız.

 

Vizyon

Uzman kadrosu ve tecrübesiyle genel, kamu ve özel projelerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çağdaş Türkiye’nin araç üst yapım konusunda lider olarak referans gösterilmek.

 

Misyon

Araç fabrikalarında üretimi yapılan tamamlanmış veya tamamlanmamış araçların istek ve projeler doğrultusunda kullanılabilirliğini arttırarak araçtan maksimum fayda sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

 

Değerlerimiz

Müşterilerimiz - Çalışanlarımız - Tedarikçilerimiz - Kalite - Yenilikçilik - Üreticilik - Ülke Ekonomisine katkı - Toplum - Çevre - Doğa

 

9 11
Adres
İstanbul yolu Saray Mahallesi Aksoy Caddesi No:3 (Çepaş ve İstikbal arkası) Kahramankazan - ANKARA
Telefon:
(0312) 354 57 32
(0312) 354 70 08
Faks:
FacebookTwitterinstagram
© Motokass / 2018 tüm hakları saklıdır.   /